Hopp til innhold Hopp til søk
Forside > Om VKM > Sekretariatet

Sekretariatet

Sekretariatet bistår komiteen faggruppene og hovedkomiteen faglig og praktisk. Sekretariatet ledes av direktør Lars E. Hanssen og holder til i Pilestredet Park i Oslo. 

Oversikt over ansatte i sekretariatet

 
   
Lars Hanssen

Lars E. Hanssen

Direktør
Tlf. 21 62 28 03
Mobil 90 02 85 77
lars.hanssen@vkm.no

 
                              
Gisle_vkmno.jpg  

Gisle Solstad

Administrasjonssjef
Mobil 98 36 72 86
gisle.solstad@vkm.no        

   
           
hoie_ingrid_MG_0662_web2

Ingrid Margaretha Høie 

Kommunikasjonssjef
Tlf. 21 62 28 09
Mobil 97 02 16 58
ingrid.hoie@vkm.no

   
           
 270ffdd    

Astrid Tvedt

Senior kommunikasjonsrådgiver
Tlf. 21 62 28 21
Mobil 48 04 64 66
astrid.tvedt@vkm.no

   
           
 ELin_web    

Elin Thingnæs Lid

Prosjekteier mat
Tlf. 21 62 28 11
elin.thingnaes@vkm.no

   
           
Merethe  

Merethe Aasmo Finne

Prosjekteier miljø
Tlf. 21 62 28 16
merethe.aasmo.finne@vkm.no

 

 

   
Nina_vkmno.jpg  

Nina Fride Sand

Administrasjonsrådgiver
Tlf. 21 62 28 04
Mobil 99 40 65 78
nina.sand@vm.no

   
           
IngerTherese_web    

Inger Therese Laugsand Lillegaard    

Ansvarlig for fagområdet eksponeringsberegninger
Tlf. 21 62 28 18        

inger.therese.laugsand.lillegaard@vkm.no 

   
           
Edgar_web    

Edgar Rivedal

Koordinator for faggruppen for plantevernmidler
Tlf. 21 62 28 20
edgar.rivedal@vkm.no

   
           

Gro_web









Gro Mathisen

Koordinator for faggruppen for tilsetningsstoffer, aroma, matemballasje og kosmetikk
Tlf. 21 62 28 06
Gro.Haarklou.Mathisen@vkm.no

Tron_web














Tron Ø. Gifstad

Koordinator for faggruppen for fôr
Tlf 21 62 28 15
tron.gifstad@vkm.no

           
     

Micael Wendell

Koordinator for faggruppen for plantehelse
Tlf. 21 62 28 22
micael.wendell@vkm.no

   
           

Bente Mangschou

Koordinator for faggruppen for ernæring, dietetiske produkter, ny mat og allergi
Tlf. 21 62 28 07
bente.mangschou@vkm.no

           

Ville Erling Sipinen

Koordinator for faggruppen for genmodifiserte organismer
Tlf. 21 62 28 19
VilleErling.Sipinen@vkm.no  

           

Anne-Marthe Jevnaker

Koordinator for faggruppen for genmodifiserte organismer
Tlf. 21 62 28 21
anne-marthe.jevnaker@vkm.no

           

Danica Grahek-Ogden

Koordinator for faggruppen for hygiene og smittestoffer
Tlf. 21 62 28 12
danica.grahek-ogden@vkm.no

           

Maria Gulbrandsen Asmyhr

Koordinator for faggruppen for fremmede organismer og handel med truede arter (CITES)
Tlf. 21 62 28 14
maria.asmyhr@vkm.no

 

           
     

Nana Asare

Koordinator for faggruppen for mikrobiell økologi
Tlf. 21 62 28 23
nana.asare@vkm.no

   
         
 

Siamak Yazdankhah

Koordinator for faggruppen for genmodifiserte organismer
Tlf. 21 62 28 17
Siamak.yazdankhah@vkm.no


         
     

Carola Maria Rosseland

Koordinator for faggruppen for forurensninger, naturlige toksiner og medisinrester
Tlf. 21 62 28 13
carola.rosseland@vkm.no

   
           
     

Dean Basic

Koordinator for faggruppen for dyrehelse og dyrevelferd
Tlf. 21 62 28 25
dean.basic@vkm.no

   



 

 Sist oppdatert 4.5.2017